wrz 282023

Karta Ucznia to Warszawska Karta Miejska uprawniająca do bezpłatnych przejazdów na obszarze 1. i 2. strefy biletowej warszawskiej komunikacji miejskiej w okresie nauki w szkole podstawowej.

Bezpośredni  link  z wypełnionymi danymi Szkoły tutaj  ->https://kartaucznia.ztm.waw.pl/f2e5bed0

Z informacji otrzymanych z  Sekretariatu czas oczekiwania około 3 – 4 tygodnie więc warto złożyć jak najszybciej.

Po akceptacji wniosku otrzymacie email o poniższej treści:

„Powiadomienie o akceptacji wniosku

Dzień dobry,

uprzejmie informujemy, iż Pani / Pana wniosek o Spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską (SWKM) wraz z uprawnieniami do bezpłatnych przejazdów z tytułu Karty Ucznia został zatwierdzony.

Karta Ucznia zostanie dostarczona do wskazanej Szkoły Podstawowej

Do zobaczenia
Zespół e-POP
Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie

Zarząd Transportu Miejskiego
ul. Grochowska 316/320, 03-839 Warszawa
ztm@ztm.waw.pl | www.ztm.waw.pl”
Po dostarczeniu kart przez ZTM do Sekretariatu SP 124. Sekretariat poinformuje nas przez portal Librus o możliwości odbioru.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.