Karta ucznia na darmowe przejazdy ZTM

Aktualności  Możliwość komentowania Karta ucznia na darmowe przejazdy ZTM została wyłączona
wrz 282023

Karta Ucznia to Warszawska Karta Miejska uprawniająca do bezpłatnych przejazdów na obszarze 1. i 2. strefy biletowej warszawskiej komunikacji miejskiej w okresie nauki w szkole podstawowej.

Bezpośredni  link  z wypełnionymi danymi Szkoły tutaj  ->https://kartaucznia.ztm.waw.pl/f2e5bed0

Z informacji otrzymanych z  Sekretariatu czas oczekiwania około 3 – 4 tygodnie więc warto złożyć jak najszybciej.

Po akceptacji wniosku otrzymacie email o poniższej treści:

„Powiadomienie o akceptacji wniosku

Dzień dobry,

uprzejmie informujemy, iż Pani / Pana wniosek o Spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską (SWKM) wraz z uprawnieniami do bezpłatnych przejazdów z tytułu Karty Ucznia został zatwierdzony.

Karta Ucznia zostanie dostarczona do wskazanej Szkoły Podstawowej

Do zobaczenia
Zespół e-POP
Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie

Zarząd Transportu Miejskiego
ul. Grochowska 316/320, 03-839 Warszawa
ztm@ztm.waw.pl | www.ztm.waw.pl”
Po dostarczeniu kart przez ZTM do Sekretariatu SP 124. Sekretariat poinformuje nas przez portal Librus o możliwości odbioru.

* Życzenia BOŻONARODZENIOWE od Rady Rodziców *

Uncategorized  Możliwość komentowania * Życzenia BOŻONARODZENIOWE od Rady Rodziców * została wyłączona
gru 222017

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
i zbliżającego się Nowego Roku
składamy najserdeczniejsze życzenia
Dyrekcji, Gronu pedagogicznemu,
wszystkim pracownikom szkoły
a także rodzicom i uczniom.

Niech nadchodzące święta upłyną w spokoju i radości wśród rodziny i przyjaciół. Nowy 2018 rok niech będzie dla Państwa czasem, w którym spełnią się wszystkie marzenia  i noworoczne postanowienia.

Szkoły Podstawowej nr 124 w Warszawie

Zamieszczone przez o 10:34

Nowa część szatni już prawie gotowa!

Aktualności  Możliwość komentowania Nowa część szatni już prawie gotowa! została wyłączona
sie 292014

W środę, 28 sierpnia, Pani Małgorzata Grzegorzewska z pomocą Huberta Niemczyka pomalowali białą farbą emulsyjną ściany w nowej części szatni.
Wieczorem Pan Paweł Zwierzchowski pomalował emulsją sufity i rozpoczął malowanie lamperii farbą olejną. Niestety późna pora nie pozwoliła mu na skończenie prac.
Może znajdzie się chętny tata, który wygospodaruje czas w piątkowe popołudnie lub w weekend i skończy malować lamperie?
Wszytskim, ktorzy poświęcili czas i siły na mlowanie nowego pomieszczenia bardzo, bardzo dziękujemy.

Zamieszczone przez o 11:28

Malowanie nowej szatni rozpoczęte!

Aktualności  Możliwość komentowania Malowanie nowej szatni rozpoczęte! została wyłączona
sie 272014

Wczoraj wieczorem Pani Małgorzata Klimowicz oraz Państwo Lidia i Sebastian Stegnerowie pomalowali białą farbą z gruntem sufit i ściany w nowej szatni. Doskonale zgranej i pracowitej minibrygadzie Rodziców składamy wielkie podziękowania.

Teraz trzeba pomalować to samo jeszcze raz i rozpocząć malowanie lamperii.
Do malowania lamperii mamy już jednego chętnego Tatę na jutrzejsze (czwartkowe) popołudnie – Pana Pawła Zwierzchowskiego, ale pewnie będzie mu smutno samemu…

Zamieszczone przez o 14:41

Dziękujemy!

Aktualności  Możliwość komentowania Dziękujemy! została wyłączona
sie 202014

Dyrekcja Szkoły i Rada Rodziców składają ogromne podziękowania Państwu: Aleksandrze i Danielowi Kierdalom oraz Marcie i Michałowi Staszkiewiczom za opłacenie (750 zł) pracy robotników, którzy zburzyli zbędne ściany, przebili przejścia między dotychczasową szatnią a jej nową częścią, zburzyli kabiny prysznicowe, skuli terakotę i glazurę w remontowanych pomieszczeniach. Dzięki temu firma budowlana mogła przystąpić do kolejnych prac i powiększanie szatni dla naszych dzieci ma już widoczne efekty.

Lada dzień będziemy szukać tatusiów, chętnych do pomalowania nowych pomieszczeń.

Zamieszczone przez o 12:21

Rozpoczynamy powiększanie szatni!!!

Aktualności  Możliwość komentowania Rozpoczynamy powiększanie szatni!!! została wyłączona
lip 022014

Na zebraniu w dniu 11 czerwca Rada Rodziców zdecydowaną większością głosów (12 za, 1 przeciw, 2 osoby nieobecne) uchwaliła, że dochód z XXIV Festynu „60 lat minęło – z muzyką w tle” – 7415,21 zł – zostanie w całości przeznaczony na powiększenie szatni, poprzez wydzielenie szatni dla starszych uczniów w nowym pomieszczeniu, dotychczas inaczej wykorzystywanym.
Jest to zgodne z ustalonym przez Radę priorytetem wydatków i jednocześnie jest pierwszym etapem prac, których celem jest modernizacja całej szatni (wydzielenie ciągów komunikacyjnych dla starszych i młodszych dzieci, wydzielenie części „brudnej”, zlikwidowanie boksów, wstawienie szafek na ubrania, ewentualna wymiana podłóg, malowanie ścian itd.)
Dochód z Festynu to kropla w morzu potrzeb na takie przedsięwzięcie. Dlatego będziemy wdzięczni za celowe wpłaty darowizn na ten remont oraz za wszelką pomoc w poszukiwaniu sponsorów oraz za fizyczną pracę – tu uśmiechamy się do tatusiów, którzy mają chęci i czas, by pomóc w remoncie. Teraz szukamy chętnych do malowania ścian i sufitów. Każda para rąk się przyda.
Ze strony Rady Rodziców brygadą chętnych panów kieruje Daniel Kierdal, a całe przedsięwzięcie koordynuje Katarzyna Malczewska.
Projekt modernizacji szatni przygotowała pani architekt Magdalena Arendt – z sympatii do Szkoły, za darmo.

Zamieszczone przez o 11:45

Dziękujemy!

Aktualności, Uncategorized  Możliwość komentowania Dziękujemy! została wyłączona
cze 042014